Hemen Taze,Teslim,Fındıklı,Çilekli,Krokanlı,Dilediğin Pasta

Adresinizi girin ve hemenpasta almaya başlayın

Kullanıcı

gonderpaylas.com'u kullanmanız için size bir çok sebep sıralayabiliriz. Arkadaşınıza bir dosya göndereceksiniz ve dosya 25 MB ve üzerinde. O zaman bu dosyayı göndermeniz için 2 yolunuz var. Birincisi dosyayı küçük partlar haline bölerek bir çok kez mail gönderebilirsiniz veya gonderpaylas.com'u kullanabilirsiniz. Premium üyemiz değilseniz tek sefer 2 GB dosyayı arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Premium üyemiz olursanız seçeceğiniz pakete bağlı olarak tek seferde 50 GB ' ta kadar dosya gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil uygulamalarımızı kullanarak eşiniz ile veya arkadaşlarınız ile anlık resimlerinizi transfer edebileceğiniz gibi, videolarınız veya arkadaşınızla paylaşmak istediğiniz filmleri uygulamalarımız sayesinde çok kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Pastane

Premium hesap size 50 GB ta kadar tek sefer dosya gönderimini sağlar. Premium üyemiz değilseniz dosyalarınız 3 güne kadar silinecekken, premium üyemiz olduğunuz bu süre 15 güne çıkacaktır. Yani transfer etmek istediğiniz dosyalarınız sunucularımızda 15 gün boyunca barındırılır. 15 gün sonunda hala barınmasını isterseniz diye sunucularımızdan dosyalarınızı 5 gün daha silmeyeceğiz. 5 gün içerisinde dosya süresini yenilerseniz dosyanız extra 15 gün daha sunucularımızda barındırılabilinir.
Günümüzün teknolojisi olan mobil teknolojileri tabiki de destekliyoruz. Android uygulamamızı kullanabilirsiniz. IOS ve Windows Phone uygulamalarımız çok kısa sürede kullanımınıza sunulacaktır.

Mobil

Biz bir dosya paylaşım sitesi değiliz. O yüzden yüklediğiniz dosyalar uzun süre sunucularımızda barındırılmaz. Arkadaşlarınız bir linki belirli bir sayıdan fazla yükleyemez. O yüzden bizim sitemizden bir dosya paylaşımı yapamazsınız. Biz sizlere sadece dosyalarınızı transfer edeceğiniz kısa süreler sunarız. Premium paketlerimiz ile bu süreleri uzatmanız sizlerin elinde.